Proč se s ním vidět?

24. října 2015 v 18:46 | hedd |  Hlavou...
Zahrávám si s ohněm.

Sedím doma, a přemýšlím nad J. (o kterém jsem psala tu) Včera jsme spolu byli od brzského odpoledne až do večera, a mně bylo tak krásně, jako už dlouho ne. Ano. Zase J. Když se ozve, nedokážu mu říct ne. Nejde to! Mám ho moc ráda, baví mě. Jeho názory, jeho chování, zkrátka celý on. Ale za čas s ním se cítím provinile. Ačkoli k ničemu (až na několikeré obětí) nedošlo, a měla jsem tuto schůzku od přítele "povolenou", cítím, že to, co dělám není vůči příteli fér. (leč, proč vlastně? je špatné mít dobrého kamaráda?) Ale zároveň vím, že bych to udělala znovu a znovu. Že čas, který s J. trávím, se mi zdá být užitečně stráveným. Že čas s J. je úplně jiný...Zcela upřímně říkám, že v skrytu srdce doufám, že s J. budu čas trávit i nadále. Cítím, že mi chybí. Kéž už je úterní odpoledne a my jedeme za sestrou!!

Včerejšek byl mocný... Byli jsme pátrat v knihovně po vosách, nicméně knihy netiší naši neustálou žízeň po vědění. Plánujeme zajít za specialisty. Z městské knihovny jsme se vydali na Pražský hrad. Slunce nám pálilo do očí, bylo teplo a krásně - až na turisty. Prodírali jsme se davy, až jsme se zdárně dostali do jízdárny Hradu, kde nás čekala výstava Má vlast.

Zdroj: http://www.e-umeni.cz/images/kultura/1439205304.jpg

Na výstavě jsme byli asi 2 hodiny. Byl to zážitek... Mnoho z míst se samo sobě nepodobá. Mnoho již hyzdí auta, silnice. Svět by bez nich byl o tolik jiný. Barevnost aut naprosto změnila ráz vesnic. Jsou barevná, do vesnického prostředí nehodící se, upoutávající pozornost.

Po návštěvě Hradu jsme se vydali do Nového Světa. Kout Prahy, o kterém byste neřekli, že je Prahou. Kout, ve kterém jsem ještě nikdy nebyla. J. mě chtěl zatáhnout do kavárny, ale odolala jsem! Aspoň máme něco schovaného na příště.

Zdroj: http://www.fotopraha.com/foto-praha/novy-svet-ulicky.jpg

Doma jsem oznámila, že v 5 budu doma. Bylo půl šesté, když jsme odcházeli z Nového Světa směr byt J. Sešli jsme se přeci proto, abychom si zatančili waltz! Tedy, abych já jeho waltz naučila, neb on místo do tanečních chodil do hospody. Přišli jsme, dostala jsem pohoštění (poprvé jsme jedla kozí sýr!). J. mi naladil guitalele, ať si prý zabrnkám, a neustále odkládal učení se kroků. Prý se bál. Když zvládnul základní otočku, pravil, že je to prosté. A šlo mu to. Po úspěšné lekci tance jsme si přiťukli s vínem jako med! Co jsme nevypili mi nechal, takže ještě dnes si s maminkou uděláme hezký večer. Potom následovala cesta dom, měla jsem odvoz až před dům, takže maminka ani nemusela být nervózní...

Zdroj: http://www.produit-savoie.com/425-thickbox_choco/vin-des-glaces-de-savoie-.jpg

Dom jsme dojela asi v půl deváté, krásně unavená a s pocitem dobře využitého dne se skvělým člověkem. Takhle dobrý pocit z trávení volného času jsem už dlouho neměla... A pevně věřím, že se zase někdy takovéhle odpoledne zopakuje.

Máte také svého dobrého kamaráda?
Umíte tančit?
A co víno?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slunecnyden slunecnyden | Web | 25. října 2015 v 12:18 | Reagovat

Mě by stačilo trávit čas s jedním - P. :-) Hezky strávený den. Zajímavý typ na výlet.

2 hedd hedd | Web | 25. října 2015 v 12:56 | Reagovat

[1]: No jó, kéž by to stačilo mně s mým přítelem M.. Cítím se kvůli tomu provinile, ale nic nenadělám. J. je holt J. a má své kouzlo, kterému bych chtěla stále podléhat...

3 dyenn5 dyenn5 | 11. listopadu 2015 v 17:08 | Reagovat

Přítel je přítel, ale přece jen tě něco pořád táhne k němu.  A proč? To vlastně ani nevíš, protože za to ani nemůžeš. Se srdcem se nedá bojovat, dělá si co chce :(

4 hedd hedd | Web | 11. listopadu 2015 v 18:20 | Reagovat

[3]: Vcelku přesné vyjádření mých pocitů... Je prostě úplně jiný než přítel. Ale zároveň nevím, chci-li, aby mi byl přítele on.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama